Удар по штабу Чорноморського флоту: рф перекинула 14 кораблів у Новоросійськ (фото)

Майже півтори десятки кораблів Чорноморського флоту окупанти перебазували з окупованого Севастополя до Новоросійська, що є найбільшим портом на півдні рф (Краснодарський край).

Супутникові знімки опублікував у Twitter американський OSINT-дослідник MT Anderson.

Так, як розповів аналітик, до Новоросійська окупанти перекинули два фрегати проєкту 11356 «Адмірал Ессен» і «Адмірал Макаров», три дизельні підводні човни, п'ять великих десантних кораблів і кілька малих ракетних кораблів.

Зокрема, супутникові знімки від 2 жовтня говорять про те, що у Феодосії в анексованому Криму перебувають один великий десантний корабель, тральщики та малі ракетні кораблі.

А в самому Севастополі, судячи з тих же знімків від 2 жовтня, залишаються чотири великі десантні кораблі проекту 775 (за класифікацією НАТО — Ropucha) та підводний човен класу Kilo.

Нагадаємо, в ніч на 22 вересня Україна вдарила по штабу Чорноморського флоту росії у тимчасово окупованому Севастополі. У Повітряних силах цю інформацію підтвердили

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Удар по штабу Чорноморського флоту рф в Севастополі: з'явились перші супутникові знімки