Україна ніколи не стане частиною «русского мира» — Кулеба
Getty Images

Зараз є всі інструменти, щоб зупинити просування російської агресії та зобов’язати Росію звільнити тимчасово окуповані українські території.

«Ви питаєте мене, як далеко Росія може просунутися? Хочу відповісти: я нічого не виключаю, але я вірю, що в нас є зараз усі інструменти не тільки щоб запобігти, щоб Росія хоч один крок уперед зробила, а також примусити Росію вивести свої війська з окупованої території. Україна може знову відновити свій суверенітет по всьому своєму кордону», — сказав Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України.

За його словами, потрібні заходи, які б стримували РФ. Це може бути новий пакет санкцій, пряма підтримка і зміцнення обороноздатності.

«Захід не дасть Україні зруйнувати демократію. Це дуже простий меседж, який наші друзі і партнери можуть надати РФ. Україна ніколи не стане частиною «русского мира», — заявив Кулеба.

 

Наживо з Брюсселя. Спільний підхід до преси міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби та Генерального секретаря НАТО Йенса Столтенберга.

Posted by Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine on Tuesday, April 13, 2021
Представник Путіна назвав Україну «русским миром», а Кулеба у відповідь нагадав про російські танки