Україна перемогла Північну Македонію на Євро-2020!
Getty Images

Збірна України здобула першу перемогу на Євро-2020!

У четвер, 17 червня, у другому матчі групи підопічні Андрія Шевченка переграли команду Північної Македонії  2:1.

Матч проходив у Бухаресті (Румунія).

На 29-й хвилині після кутового Олександр Караваєв переправив м'яч на дальню штангу і Андрій Ярмоленко замкнув простріл.

На 34-й хвилині вже Ярмоленко віддав пас на Романа Яремчука, той уникнув положення поза грою, вийшов один на один із воротарем і відправив м'яч у сітку.

У другому таймі українці самі собі створили проблеми.

На 57-й хвилині македонці отримали право на пенальті  Караваєв необережно вдарив по нозі Горана Пандєва, намагаючись винести м'яч.

Георгій Бущан відбив удар із «точки» Аліоскі, але той добив його в наші ворота.

На 84-й хвилині вже Україна отримала право на 11-метровий. Руслан Малиновський бив штрафний, а гравець суперника відбив м'яч рукою, перебуваючи у штрафному майданчику. Після перегляду відеоповтору арбітр призначив пенальті.

Але удар Малиновського з 11 метрів відбив воротар.

У нервовому завершенні гри українцям вдалося утримати переможний рахунок.

В іншому матчі другого туру в нашій групи Нідерланди ввечері зіграють з Австрією. Обидві збірні виграли свої перші матчі і мають по 3 очки. Початок зустрічі — о 22:00.

Україна свій третій матч у групі зіграє 21 червня проти Австрії.