404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Україна підозрює у катуваннях у «Ізоляції» в Донецьку щонайменше п’ятьох окупантів
Донецкий тракторист

У справі про злочини у так званій підпільній в’язниці «Ізоляція», що на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів в тимчасово окупованому Донецьку, Україна підозрює щонайменше п’ятьох осіб.

Про це  повідомив начальник управління Департаменту щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, ОГПУ Андрій Лещенко в ефірі «Радіо Донбас.Реалії».

Лещенко сказав: «На цей час є п'ять осіб, які вчинили ті чи інші злочини, але це не свідчить, що правоохоронні органи знають про злочин тільки цих п’яти осіб. В цілому їх близько 50. Найближчим часом будуть процесуальні рішення по цій кримінальній справі».

Далі вирішуватиме процесуальний керівник у кожному кримінальному провадженні, чи достатньо доказів, аби пред’явити звинувачення.

За словами Лещенка, окрім покарання на національному рівні, держава хоче притягнути до відповідальності злочинців і в міжнародних судах. Водночас, там інша специфіка доведення події злочину.

Існує поняття «форма командної відповідальності», яка відсутня в нашому законодавстві. Це надає можливість Міжнародному кримінальному суду притягати до відповідальності людей, які фактично не коїли катувань, зґвалтувань чи вбивств, але знали про те, що такі події відбуваються на території, яка знаходиться під їхнім контролем
У мережі з’явилися світлини нібито з донецького концтабору бойовиків «Ізоляція» (фото)