Україна та Росія провели черговий обмін військовополоненими. У межах обміну додому повернулися 160 українських захисників, які перебували в російському полоні з 2022 року.
Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

Серед звільнених — військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту.
За словами президента, більшість із них брали участь в обороні Маріуполя, зокрема «Азовсталі», а також воювали на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Зеленський подякував усім, хто працює над поверненням українців із російського полону, та наголосив, що держава продовжує роботу, щоб звільнити всіх своїх громадян.
