Україна програла Австрії вирішальний матч в групі на Євро. Але шанси на плей-офф ще є
Getty Images

Збірна України програла третій матч в групі — Австрії з рахунком 0:1. Команда Андрія Шевченка тепер зберігає тільки теоретичні шанси на вихід в плей-офф.

Перший тайм пройшов за ініціативи збірної Австрії, яка створювала набагато більше гольових моментів.

Один з них закінчився голом на 21-й хвилині. Після подачі кутового Крістоф Баумгартнер виграв боротьбу у Іллі Забарного і ногою відправив м'яч у сітку воріт України.

Баумгартнер забиває вирішальний м'яч / Getty Images

У перерві в нашій команді Віктор Циганков замінив Руслана Малиновського на лівому фланзі атаки.

Але гру нашої команди це не поліпшило. Австрія відійшла назад, а Україна не змогла створити жодного гольового моменту.

У підсумку матч закінчився з рахунком 1:0 на користь Австрії. Хоча напередодні букмекери були впевнені, що найбільш вірогідним результатом є нічия, яка влаштовувала обидві команди.

В іншому матчі нашої групи Нідерланди розгромили Північну Македонію - 3:0.

Підсумкове становище команд: Нідерланди — 9 очок, Австрія — 6, Україна — 3, Північна Македонія — 0.

Нідерланди і Австрія вийшли в 1/8 фіналу.

Україна ще може пройти в плей-офф з третього місця, але її доля залежить від матчів в інших групах. До наступного раунду пройдуть 4 з 6 кращих команд, що посіли треті місця.

Дорога на Євро довжиною півтора року і 20 годин. Як українці всупереч пандемії вболівають за наших у Бухаресті