Україна зараз входить у довготривалу фазу війни — Резніков

Війна перейшла в нову довготривалу фазу. Україну очікують «надзвичайно складні тижні» українського спротиву проти росії. 

Про це заявив Олексій Резніков, міністр оборони.

«Ми входимо у нову — довготривалу — фазу війни. Щоб перемогти в ній, треба ретельно планувати ресурси, уникати помилок, проєктувати нашу силу так, щоб ворог, врешті-решт, не витримав», — наголосив Резніков. 

За словам голови відомства, до 9 травня росія отримала стратегічну поразку — не змогла знищити Україну шляхом військової інтервенції та зміни влади на російських маріонеток.

Міністр оборони також повідомив, що наразі понад 1,5 тисячі українських військових уже навчаються чи у найближчі дні розпочнуть навчання з опанування техніки, яку Україні надають іноземні партнери.

«Поки важке іноземне озброєння урівноважить сили і забезпечить злам на користь України, мине час. Зараз його присутність точкова, це треба розуміти», — наголосив міністр.

Резніков додав, що санкційний тиск на росію та нарощування іноземної допомоги Україні у перспективі кількох місяців мають створити умови, за яких кремль остаточно втратить шанси досягти бодай якогось успіху. Тоді повинно з’явитися нове вікно можливостей для України.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Головнокомандувач ЗСУ розповів, що для нього означатиме перемога над росією