«Українська армія — найсильніша в світі». Окупанти розповідають рідним про війну (відео)
Генштаб ЗСУ

СБУ оприлюднила перехоплення розмови російського окупанта та його матері, у якій загарбник визнає силу української армії.

«Українська армія — це найсильніша армія у всьому світі... Вони навіть росіян не бояться, с*ка, нікого... Це так і є, реально», — розповідає матері мобілізований житель тимчасово окупованого Донецька. 

Він скаржиться на величезні втрати в армії рф та заперечує «казки» пропаганди по телевізору. 

«А навіть якщо просувається наша армія, то з дуже великими втратами. Х**рять на раз-два, я тобі кажу. У нас там полк в**али. Батальйони лягають...», — описує ситуацію окупант.

 
Окупанти визнають силу української армії і захоплюються її безстрашністю

Окупанти визнають силу української армії і захоплюються її безстрашністю Наші воїни «кладуть» ворога «цілими батальйонами» і роблять це на «раз-два». Тож ворог деморалізований і здатен наступати тільки ціною шалених втрат. Про це свідчить нова телефонна розмова російських загарбників, яку перехопила СБУ. «Украинская армия – это самая сильная армия во всем мире… Они даже россиян не боятся, с*ка, никого…. Это так и есть, реально…» – розповідає матері мобілізований у лави рашистів житель тимчасово окупованого Донецька. На заперечення жінки, яка надивилася пропаганди, просто запитує: «Ты потери вообще видела какие?.. Вам правду не говорят… вам сказки рассказывают». Мовляв, росіяни, якщо і просуваються, то за рахунок величезних втрат: «А даже если продвигается наша (армія – прим.), это очень с большими потерями. Очень большими, очень-очень-очень! Ху*рят на раз-два, я тебе говорю. У нас полк там въе*али. Батальоны ложатся...» Так, українські захисники добре знають свою роботу і методично змітають з нашої землі «другу армію в світі». Для тих росіян, хто не хоче повернутися додому в мішку, СБУ нагадує про гарячу телефонну лінію 2402. Подзвонивши на неї, можна здатися в полон і зберегти своє життя. #stoprussia #ЗупинимоОкупантів #СБУ

Posted by Служба безпеки України on Monday, August 1, 2022

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

СБУ перехопила розмову окупантів про вбивство українських полонених в Оленівці (відео)