Українські фрилансери, що працюють на платформі Upwork, почали втрачати клієнтів. Чому це відбувається

Учора, 31 січня, одна з найпопулярніших у світі платформ фрилансу Upwork почала розсилати українським фахівцям та їхнім клієнтам листи з рекомендаціями на тлі ескалації конфлікту з Росією.

Фрилансерам з України прийшло повідомлення, що компанія стежить за політичною ситуацією і тому розсилає їм короткі інструкції щодо того, як працювати та комунікувати з замовниками, повідомляє Liga.

«Ми також розуміємо, що залежно від того, як розвиватиметься ситуація, це може вплинути на вашу здатність продовжувати обслуговування клієнтів у звичайному режимі», — додали в листі.

Натомість замовники отримали листи з попередженням. Їм порадили «бути обережними з фрилансерами з України, бо в них дестабілізація».

Як наслідок українські фрилансери почали скаржитись на те, що втрачають клієнтів з-за кордону. Вони зазначили, що подібні рекомендації лише погіршують ситуацію.

У Upwork кажуть, що такі міри — це прагнення «допомогти нашим фрилансерам та клієнтам звести до мінімуму можливі збої протягом цього часу» та переконатися, що всі сторони проінформовані щодо ситуації.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити. 

В Україні запустили застосунок «Навзаєм» для пошуку фахівців у культурній та креативній сфері