Військовослужбовці 60-ї окремої піхотної бригади провели успішний наступ, у ході якого відбили кілька контратак ворога та звільнили село Потьомкине в Херсонської області.
Про це повідомляє пресслужба ЗСУ у Facebook.
Село Потьомкіно Херсонської області під контролем ЗСУ. Військовослужбовці 60 опбр провели успішний наступ, у ході якого відбили кілька контратак ворога, знищили загарбницькі БМП та танки, а також “вполювали” одного “ Тигра”. Місцеве населення Потьомкіного з полегшенням зітхнуло, а українські військові задоволені результатом . Зі впевненістю в очах та зі стриманими посмішками на устах наші хлопці обіцяють тримати темп. 60-та окрема піхотна бригада #ЗСУ #stoprussia #StratCom
Posted by Збройні Сили України / The Armed Forces of Ukraine on Thursday, June 30, 2022
В ході наступу українські захисники знищили загарбницькі БМП, танки та захопили військовий позашляховик «Тигр».
«Місцеве населення Потьомкіного з полегшенням зітхнуло, а українські військові задоволені результатом . Зі впевненістю в очах та зі стриманими посмішками на устах наші хлопці обіцяють тримати темп» — зазначили ЗСУ.