«Укренерго» другий день поспіль застосовує віялові відключення по всій Україні

Сьогодні, 26 жовтня, по всій Україні вимушено застосовують графіки обмеження електроенергії для промислових та інших споживачів у всіх областях.

Віялові відключення по всій країні тривають другий день поспіль, повідомили в «Укренерго».

У компанії наголошують, що примусові обмеження споживачів електроенергії — повністю контрольований захід. Це дозволяє знизити навантаження на електромережі та дає можливість збалансувати роботу енергосистеми.

В «Укренерго» додають, що зниження споживання електроенергії, особливо в години пік уранці та ввечері (6:00-11:00 та 17:00-23:00), зменшують ризики перевантаження в мережах та застосування відключень для споживачів.

Людей попросили ощадливо підходити до споживання електроенергії. Зокрема, не вмикати одночасно два або більше потужних електроприладів, а також перенести користування деякими з них на нічний період (пральні машини, бойлери, обігрівачі тощо).

Оновлені графіки потенційних відключень 26 жовтня у КиєвіКиївській, Львівській, Одеській областях можна переглянути за посиланнями.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Українцям доведеться економити електрику декілька місяців — Центр досліджень енергетики