«Укренерго» поки відмовилось від віялових відключень світла

«Укренерго» наразі не потребує віялових відключень світла в Україні завдяки стабілізації електропостачання.

Про це у Facebook повідомив Володимир Кудрицький, голова правління НЕК.

«Вчора ввечері у Києві, області і всьому центральному регіоні не застосовувалися диспетчерські обмеження, з 19.55 були зняті обмеження у північно-східних областях нашої держави. Протягом сьогоднішнього дня ні вранці, ні ввечері введення графіків аварійних відключень поки що не планується», — зазначив Кудрицький.

За його словами, що працівникам «Укренерго» та обленерго вдалося стабілізували енергопостачання у всіх областях України.

Він зауважив, що подальші відключення світла залежатимуть насамперед від ракетних обстрілів інфраструктури.

«Обмеження — завжди крайній і вимушений захід. Ми маємо бути готовими до нових атак ворога. «Укренерго», як оператор системи передачі, робить все, щоб захистити свою інфраструктуру і швидко відновити її», — написав Кудрицький.

Також він додав, що для всіх залишається рекомендація зменшити споживання електрики вранці з 8.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00 години.

Раніше мер Львова закликав мешканців створювати пункти обігріву з буржуйками в будинках, зважаючи на ракетні обстріли інфраструктури.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Україна припиняє експорт електроенергії у Європу через ракетні обстріли