«Укрпошта» перенесла презентацію поштових марок про армію з 23 лютого на 14 березня — День українського добровольця
Укрпошта

«Укрпошта» вирішила перенести презентацію поштових марок про Збройні сили України з 23 лютого на 14 березня після критики з боку держорганів.

Як повідомили в пресслужбі компанії, дату 23 лютого вибрали як інфопривід для привернення уваги до марок і як ознаку того, що ця сторінка історії давно в минулому.

«Жодним чином не з метою вшанувати день радянської армії, а навпаки — української. Однак така ініціатива була сприйнята українцями неоднозначно. Ми усвідомлюємо чутливість теми і прислухаємося до думки людей, тому приймаємо позицію Генерального штабу ЗСУ перенести дату спецпогашення поштових марок на 14 березня — День українського добровольця», — пояснила компанія.

В «Укрпошті» додали, що 19 лютого вони випускають марку Орден Героїв небесної сотні.

«Укрпошта» завжди підтримує українську армію і тільки за часи російської окупації випустила більше 20 художніх марок патріотичної тематики, серед яких «Слава Україні!» (яка отримала 1-у премію на міжнародній виставці в Мадриді), «Передова», «Вони вистояли! Не витримав бетон!» та багато інших», — повідомила компанія.

Укрпошта

«Ми сподіваємося, що справжні патріоти України приділять таку ж увагу цьому випуску, як і випуску, присвяченому Збройним силам України», — резюмувала «Укрпошта».

Передісторія

Міністерство оборони і Збройні сили України вимагали перенести презентацію поштових марок про ЗСУ, яку запланували на 23 лютого. Вони заявили, що обрана для презентації і першого погашення поштових марок дата є «відверто недоречною» і не була узгоджена з військовим керівництвом.

23 лютого держава-агресор РФ, яка веде війну проти України, відзначає день захисника Вітчизни і день військової слави Росії.

В «Укрпошті» планували 23 лютого випустити марку, присвячену українській армії. В Генштабі ЗСУ закликали перенести презентацію