«Укрпошта» виплачує українцям по 2200 грн: як отримати

«Укрпошта» та Міжнародна організація з питань міграції розпочали видачу разової грошової допомоги жителям Донецької області, що проживають на деокупованих територіях, зокрема у Святогірську, Лимані та Яровій.

Наразі понад 350 мешканців Святогірська вже отримали виплати у розмірі 2,2 тис. грн на особу. Також виплачують кошти мешканцям Лиману та Ярової. Загалом від Міжнародної організації з питань міграції вже виплачено більш як 500 тис. грн.

Як відбуваються виплати:

  • обласні військові адміністрації формують списки та відомості про осіб, яким виплачуватиметься допомога;
  • ці списки передаються виїздним бригадам «Укрпошти»;
  • бригади «Укрпошти передаватимуть одноразову грошову допомогу українцям з рук в руки, керуючись списками ОВА.

«Наш регіон протягом 8 років потерпає від окупантів, які нещадно знищують усе на своєму шляху. З 24 лютого Донеччина зазнає особливо тяжких втрат. Проте ми продовжуємо працювати заради країни і заради наших клієнтів, які живуть на Донеччині. І для них ми — зв’язок зі світом, бо «Укрпошта» привозить і гроші, і продукти, і ліки. Попереду ще дуже багато роботи – більшість відділень на деокупованих територіях зруйновані, як і все в містах. Проте ми знаходимо способи відновити роботу, бо розуміємо, наскільки це важливо для місцевого населення», — сказав директор Донецької дирекції «Укрпошти» Вадим Шестопалов.

Раніше Сhas News розповідав, як отримати допомогу 15 млн грн членам сім’ї загиблого військового.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Українців попереджають про нову шахрайську схему фейкових грошових виплат — як уберегтися (фото)