«Укрзалізниці» призупинили ліцензію на перевезення пасажирів. Чи курсуватимуть потяги
УНІАН

«Укртрансбезпека» призупинила дію ліцензії «Укрзалізниці» на перевезення пасажирів та небезпечних вантажів.

Тепер з 11 січня 2022 року перевезення мають припинитися, повідомила Юлія Гришина, народна депутатка від «Слуги народу» та голова тимчасової слідчої комісії (ТСК) ВР.

«УЗ не дотримується ліцензійних умов, тобто не виконує всі необхідні вимоги контролюючого органу щодо організації перевезень пасажирів та небезпечних вантажів», — зазначила нардепка.

Проте вона додала, що «можливо будуть шукати якісь виходи з цієї ситуації».

Відповідь «Укрзалізниці»

Як повідомляє LIGA.net , перевезення пасажирів триватимуть.

У пресслужбі «Укрзалізниці» зазначили, що усунуть всі зауваження від «Укртрансбезпеки» і додали, що пасажири можуть спокійно планувати свої залізничні подорожі.

Відповідь «Укртрансбезпеки»

Водночас Євген Зборовський, голова «Укртрансбезпеки», повідомив, що ліцензія «Укрзалізниці» не скасовується, а це лише попередження.

«Наказ вступає в силу лише у разі невиправлення порушень. Фактично, це попередження про можливе скасування ліцензії, а не саме скасування. Як ви розумієте, перевірка відбувалась заздалегідь. І весь час, поки вона тривала, команда Міністерства, «Укртрансбезпека» та «Укрзалізниці» спільно працювали над усуненням порушень. Звісно, що порушення будуть виправлені, і ніхто залізницю зупиняти не збирається», — написав він у Facebook.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити. 

До складу наглядової ради «Укрзалізниці» повертається Сергій Лещенко