«Укрзалізниця» відкрила продаж квитків на два міжнародні маршрути

АТ «Укрзалізниця» відкрило продаж квитків на міжнародні поїзди «Чоп — Захонь» (Угорщина) та безпересадкові вагони «Київ — Відень» (Австрія).

Як повідомила компанія на сайті, поїзди на маршруті «Чоп — Захонь» курсуватимуть щоденно з відправленням із Захоні й Чопа з 1 червня, виключно на дільниці «Захонь — Чоп — Захонь».

Також «Укрзалізниця» відкрила продаж квитків на два безпересадкові вагони «Київ — Відень» із відправленням з Києва з 1 червня, а назад із Відня з 2 червня щоденно.

У компанії зазначили, що актуальну інформацію про правила в’їзду українських громадян на територію Австрії та Угорщини, а також громадян цих країн до України пасажири можуть дізнатися через офіційні джерела посольств.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив у Telegram, що контроль за дотриманням усіх протиепідеміологічних заходів у цих потягах посилять.

«Укрзалізниця» повністю готова до відновлення залізничного сполучення з країнами Європи. Впевнений, що подальша стабілізація ситуації з розповсюдженням коронавірусної інфекції дасть нам змогу вже незабаром відновити інші важливі міжнародні рейси. Серед пріоритетних напрямків — Польща», — наголосив в.о. голови правління «Укрзалізниці» Іван Юрик.

Передісторія

6 травня компанія «Укрзалізниця» повідомила, що планує у червні почати відновлення міжнародних пасажирських перевезень. Зокрема, компанія мала попередні домовленості про відновлення залізничного сполучення з Австрією та Угорщиною. Також, у разі відновлення міжнародного сполучення пасажири зможуть онлайн придбати квитки до Білорусі та у зворотному напрямку.

«Укрзалізниця» повернула пасажирам 250 млн грн за скасовані рейси під час карантину.

Ще компанія запустить електропоїзд із облаштованими місцями для перевезення велосипедів. Потяг курсуватиме в межах регіональної філії «Південно-Західна залізниця».

Іноземець самотужки очищав брудні вікна в поїзді «Укрзалізниці»