У ніч на 14 грудня окупанти атакували Україну ударними дронами та зенітними керованими ракетами С-300.
Про це повідомили у Повітряних Силах.
Ракети росіяни випустили близько опівночі з тимчасово окупованої Херсонщини у напрямку Миколаївської та Херсонської областей.
Дрони-камікадзе «Shahed-136/131» ворог почав випускати з 19:00 13 грудня. БПЛА атакували з трьох напрямків: Балаклава, Чауда — Крим та Приморсько-Ахтарськ – рф. Загалом випущено 42 «шахеди» переважно у напрямку Одещини.
«Цієї ночі захисникам неба вдалось збити 41 із 42 ударних БпЛА типу «Shahed-136/131». Переважну більшість — в Одеській області. До відбиття повітряного нападу залучено зенітні ракетні підрозділи та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та інших складових Сил оборони України», — йдеться в повідомленні.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.
