Сьогодні, 29 жовтня, уранці в Україні не застосовували аварійних відключень світла для споживачів. Але у вечері можливі обмеження.
Ранковий пік споживання у суботу був на 4,6% нижче, ніж напередодні в п’ятницю, повідомили в «Укренерго».
«Сьогодні вранці Диспетчерський центр «Укренерго» не надавав операторам систем розподілу обсягів для аварійних відключень споживачів. В цьому не було необхідності. Тепла погода та вихідний день сприяли тому, що зранку українці спожили електроенергії менше, ніж в цей самий час у попередні дні», — йдеться в повідомленні.
Зазначають, що споживання на вихідних знижується через те, що не працює більшість офісів. Також додали, що загалом у суботу та неділю багато людей починають користуватися електрочайниками, плитами тощо пізніше, ніж в робочій день.
Водночас в «Укренерго» повідомляють, що у вечірній пік споживання можуть застосувати віялові відключення — навантаження на мережі більше ніж в ранковий час.
У компанії нагадали, що варто свідомо зменшити користування електроприладами у пікові години ввечері з 17:00 до 23:00, аби зменшити ризик примусових відключень.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.