Україна досягла 84% виконання угоди про асоціацію з ЄС.
Про це заявили у Офісі віцепрем'єра з питань європейської і євроатлантичної інтеграції.
Опубліковано звіт про виконання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом за 2025 рік.
Документ відображає прогрес України у впровадженні реформ та наближенні законодавства до стандартів ЄС.
За результатами 2025 року загальний прогрес виконання Угоди зріс з 81% у 2024 році до 84% у 2025 році.
Згідно зі звітом уряду, у 2025 році найбільший прогрес у виконанні зобов’язань, передбачених угодою про асоціацію, досягнуто у таких сферах:
- фінансовий сектор — приріст за рік становить 8%, загальний прогрес — 82%;
- соціальна політика та трудові відносини – приріст за рік становить 7%, загальний прогрес – 87%;
- митні питання — приріст за рік становить 5%, загальний прогрес — 96%;
- сільське господарство — приріст за рік становить 5%, загальний прогрес — 79%.
Найвищий рівень виконання зобов’язань зафіксовано у таких сферах:
- статистика та обмін інформацією — 100%;
- освіта, навчання та молодь — 99%;
- інтелектуальна власність — 98%.
«Це останній звіт імплементації угоди про асоціацію. Надалі всі євроінтеграційні зобовʼязання України будуть відображені у Національній програмі адаптації законодавства до права ЄС», — наголосили в уряді.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.
