В Індії внаслідок танення льодовика зникли безвісти близько 150 осіб
India Today

В окрузі Чамолі індійського штату Уттаракханд сходження частини льодовика Нанда-Деві спричинило масштабну повінь. Унаслідок неї загинуло десять осіб. Ще 150 людей зникли безвісти.

Про це повідомляє India Today.  

«Більше 150 робітників, які працюють на електростанції Рішіганга в Тапован-Рені, пропали безвісти, і на цей момент знайдено десять тіл», — йдеться у повідомленні.

Наразі представники енергетичної компанії не можуть зв’язатися з власними співробітниками. Місцева влада вже запровадила червоний рівень надзвичайної ситуації у районі інциденту.

Водночас уряд штату Уттар-Прадеш попросив владу у всіх районах на березі річки Ганг бути в стані підвищеної готовності і постійно контролювати рівень води.

«Райони на Гангу (берега) повинні бути в режимі підвищеної готовності, а моніторинг рівня води повинен проводитися цілодобово. При необхідності людей необхідно евакуювати», — наголосив комісар з надзвичайних ситуацій.

З наслідками повені боряться й військово-повітряні сили Індії, армія, дві групи Індо-тибетської прикордонної поліції і три групи Національних сил реагування на стихійні лиха. Вони евакуюють цілі села.

Рятувальникам вдалося врятувати 16 людей, які потрапили в пастку в тунелі біля дамби Тапован у Чамолі.

Південь Франції потерпає від повеней через потужний шторм. Є зниклі безвісти (фото, відео)