В Ірпені окупанти на очах дівчини зґвалтували її матір і сестру до смерті — Денісова

Окупанти на очах у 17-річної дівчини зґвалтували та вбили її маму та молодшу на два роки сестру. Саму дівчину вони не чіпали, бо вона нібито не красива.

Про чергові звірства російських військових злочинців розповіла Людмила Денісова, уповноважена Верховної Ради України з прав людини.

«В Ірпені троє рашистських окупантів на очах дівчини зґвалтували її маму та молодшу сестру 15 років. З особливою жорстокістю били і ґвалтували. Обидві мертві. Дівчина у стані психологічного шоку 4 дні жила з трупами у будинку. Після звільнення міста змогла доїхати до бабусі. Вона розповіла, що поки вбивали рідних, її тримали і не чіпали, «бо я потвора». Сказали — «живи та передай іншим», — написала омбудсмен.

Зараз з дівчиною працюють психологи.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Росіянин зґвалтував жінку на очах сина, а потім жорстоко побив та порізав ножем — Денісова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кожного дня з’являються нові свідчення жахливих статевих злочинів рашистів зі звільнених територій.

На спеціальну телефонну лінію Уповноваженого для надання конфіденційної психологічної допомоги звернулися дівчина 17 років та її бабуся, які надали дозвіл про публікацію її історії.

В Ірпені троє рашистських окупантів на очах дівчини зґвалтували її маму та молодшу сестру 15 років. З особливою жорстокістю били і ґвалтували. Обидві мертві.

Дівчина у стані психологічного шоку 4 дні жила з трупами у будинку. Після звільнення міста змогла доїхати до бабусі.

Вона розповіла, що поки вбивали рідних, її тримали і не чіпали, «бо я потвора». Сказали «живи та передай іншим».