В Івано-Франківську офіцер побив солдата: нацгвардієць отримав півтора року дисциплінарного покарання
ДБР

Суд голосив вирок офіцеру, який побив солдата строкової служби в Івано-Франківську. Його засудили до 1,5 року тримання у дисциплінарному батальйоні військовослужбовців.

Про це повідомили у ДБР.

У квітні у соцмережах з’явилось відео, де офіцер принижує та б’є солдата строкової служби. Конфлікт стався у розташуванні 50-го полку Нацгвардії ім. полковника Семена Височана.

Як з’ясувало слідство, офіцер застосував силу до підлеглого після того, як солдат зробив йому зауваження за ненормативну лексику. Крім того, встановили й інші факти знущання нацгвардійця з військовослужбовців цієї частини.

Обвинувальний акт скерували до суду у травні. Суд визнав офіцера винним у перевищенні військовою службовою особою влади чи службових повноважень, вчинені в умовах воєнного стану(ст. 426-1 ч. 5 КК України).

«Зважаючи на щире каяття обвинуваченого та те, що він притягується до відповідальності вперше, суд вирішив призначити йому 1,5 року тримання у дисциплінарному батальйоні військовослужбовців», — розповіли у ДБР.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.