В Ізраїлі невакцинованих вчителів та лікарів не пускатимуть на роботу
Getty Images

В Ізраїлі вчителів, лікарів і працівників соцсфери можуть не пустити на роботу за умови, якщо вони не пройшли вакцинацію від коронавірусу.  Крім того, представники цих професій мають здавати тести на COVID-19 кожні 72 години.

Про це повідомляє Times of Israel.

В результаті засідання комісії міністрів по боротьбі з коронавірусом в країні запровадили нові правила для сфери освіти, медицини та соцсфери.

Крім цього, у заяві уряду йдеться, що комісія проголосувала за розширення так званих обмежень доступу «Green Pass» для закладів освіти, охорони здоров'я та соціального забезпечення.

Це означає, що співробітники цих сфер, в тому числі вчителі, лікарі, медсестри та особи, що забезпечують догляд, матимуть доступ до своїх робочих місць тільки в тому випадку, якщо у них є документи, що підтверджують вакцинацію від коронавірусу.

Також на роботу допустять осіб, які вилікувалися від COVID-19 або можуть показати негативний результат тесту на COVID-19 протягом останніх 72 год.

Таке рішення може призвести до протестів, оскільки Міністерство освіти має намір вимагати від усіх невакцинованих вчителів платити зі своєї кишені за тести на коронавірус кожні два-три дні, якщо вони хочуть продовжити роботу.

Тих, хто цього не зробить, відправлять у неоплачувану відпустку.

Також в регіонах хочуть скласти списки вчителів, які не пройшли вакцинацію. Це робиться для того, щоб підготуватися до можливої потреби в резервному персоналі для їх заміни.

Обов'язкова вакцинація для 1,8 млн громадян. У Франції запровадили нові правила, щодо щеплення працівників низки професій