В МВС заявили, що дії адміністрації ТЦ у Кременчуці будуть предметом окремого розслідування

Дії адміністрації торгового центру в Кременчуці, у який влучила російська ракета, будуть предметом окремого розслідування.

Про це під час пресконференції у Кременчуці заявив Денис Монастирський, міністр внутрішніх справ.

«Дії адміністрації будуть предметом окремого розслідування, і я наразі їх коментувати не буду. Буде проведено відповідне дослідження. Але хочу звернутися до всіх — як держорганів, так і приватних структур — щодо того, що обов'язково потрібно реагувати на сигнали повітряної тривоги. Це ваша безпека, ваших працівників та ваших дітей», — сказав Монастирський.

При цьому він вказав, що дії ворога спрогнозувати важко. За його словами, упродовж останніх трьох діб по Україні було випущено 100 ракет, і більшість об'єктів, у які влучили ракети, — це цивільні об'єкти.

«Тут поблизу немає воєнних об'єктів. Що планував ворог — сказати важко, але це не перший випадок потрапляння саме у цивільні об'єкти. Тому особисто я вважаю, що це було пряме влучення саме у ТЦ, саме у час пік, із перебування там великої кількості людей», — сказав міністр з приводу обстрілу росіянами ТЦ у Кременчуку.

У понеділок, 27 червня дві російські ракети вдарили по місту Кременчук Полтавської області. Одна ракета впала на стадіон, а друга влучила у торгівельний центр, де перебували орієнтовно тисяча людей. Внаслідок ворожої атаки загинули 18 людей.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Куди і з яких напрямків окупанти завдали ракетних ударів по Україні 25-26 червня (карта)
Онлайн-карта повітряної тривоги по всій Україні у реальному часі