В Одесі масові обшуки у колаборантів: вилучають зброю та комуністичну символіку

В Одесі правоохоронці проводять масштабні обшуки і затримання проросійських елементів.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

За даними правоохоронців, колаборанти та спецслужби рф через підконтрольних представників криміналітету хотіли організувати масові безлади у місті.

Вилучена під час обшуків зброя

«За задумами ворога, вони повинні були впливати та діяти через своїх довірених осіб, що осіли в Одеській області. Фінальною датою реалізації злочинних планів повинна була стати річниця трагічних подій – 2 травня», — йдеться у повідомленні.

Пропагандистські брошури колаборантів

Під час обшуків правоохоронці вилучили багато різної зброї, комуністичну атрибутику, пропагандистські брошури із забороненою символікою та посібники для шпигунів та диверсантів.

 

В Одесі поліцейські проводять масштабне відпрацювання: виявлено зброю і заборонену символіку Про це повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань Нацполіції. За наявною інформацією у співробітників Департаменту, спецслужби рф через підконтрольних представників криміналітету мали намір дестабілізувати ситуацію в регіоні шляхом підбурення до масових безпорядків, організації масових протестів і заколотів, які могли б призвести до підриву державності та направлені на повалення державного ладу України. За задумами ворога, вони повинні були впливати та діяти через своїх довірених осіб, що осіли в Одеській області. Фінальною датою реалізації злочинних планів повинна була стати річниця трагічних подій – 2 травня. Для недопущення розвитку таких подій оперативники та слідчі поліції спільно з ДБР проводять масштабне відпрацювання осіб, які можуть бути причетні до протиправної діяльності. За їх результатами вже вилучили значну кількість різної зброї, комуністичної атрибутики, рекламних брошур із комуністичною та іншою забороненою символікою, посібники з інструкціями правил поведінки, заходів конспірації та стеження для проведення діяльності диверсійно-розвідувальних груп. Окрім того, гранати, набої, мобільні телефони, електронні носії інформації. Наразі заходи тривають. Після проведення всіх необхідних процесуальних заходів діям кожної особи буде надана правова кваліфікація. Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Posted by Національна поліція України on Saturday, April 30, 2022

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

ФСБ скликає фейковий «з’їзд» кримських татар для імітації підтримки путіна