В особняку російського полковника знайшли золотий туалет
Sledcom.ru

слідчі виявили в особняку полковника автоінспекції на Ставропіллі позолочений туалет та інші предмети розкоші.

Про це повідомила пресслужба Слідчого комітету РФ.

Полковника Олексія Сафонова, начальника управління Державної інспекції безпеки дорожнього руху (ДІБДР) у Ставропольському краї, арештували разом із шістьма іншими його колегами.

Учасники групи під керівництвом Сафонова протягом декількох років за гроші виписували фальшиві перепустки для постів ДІБДР для перевізників зерна та будівельних матеріалів, кажуть слідчі.

«Перепустки дозволяли власникам автотранспорту безперешкодно здійснювати вантажоперевезення з порушеннями адміністративного законодавства на території Ставропольського краю, зокрема, через стаціонарні та пересувні пости ДІБДР», — йдеться в повідомленні.

Наразі обвинувачені ще не прокоментували справу.

Комітет каже, що під час обшуків, зокрема в офісах ДІБДР, слідчі вилучили велику кількість готівки та елітних автомобілів.

У комітеті говорять, що група Сафонова протягом кількох років назбирала хабарів на 19 млн руб. (близько $225 тис.). Сафонову загрожує до 15 років позбавлення волі.

Під час операції загалом затримали 35 працівників ДІБДР, розповідає Олександа Хінштейн, депутат від провладної партії «Єдина Росія».

Пропагандист Кисельов у відповідь на відео про «палац Путіна» показав сюжет про «віллу Навального»