В Пентагоні оцінили втрати росіян в Україні

З початку повномасштабного вторгнення втрати росіян в Україні склали 70-80 тисяч військових вбитими та пораненими. Про це повідомив на брифінгу Колін Каль, заступник міністра оборони США, пише CNN.

«Я думаю, що можна з упевненістю припустити, що росіяни, ймовірно, втратили 70 або 80 тисяч менше, ніж за шість місяців. Ідеться разом про вбитих та поранених у бою. Це число може бути трохи нижчим чи трохи вищим, але я думаю, що порядок чисел приблизно такий», — зазначив він.

Каль підкреслив, що такі військові втрати для росії є дуже значними, зважаючи на те, що її армія не досягла жодної з поставлених цілей.

«Український бойовий дух і воля до боротьби беззаперечні, і, я думаю, набагато вищі, ніж у середньому воля до боротьби з боку Росії, тому я вважаю, це дає українцям значну перевагу», — наголосив він.

Нагадаємо, наприкінці липня голова ЦРУ Вільям Бернс заявив, що російські війська під час вторгнення в Україну втратили близько 15 тисяч вбитими та приблизно втричі більше пораненими.

За орієнтовними оцінками Генштабу ЗСУ, втрати ворога станом на 8 серпня склали близько 42 340 солдатів вбитими.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

США анонсували новий пакет військової допомоги. Що до нього увійшло