В Північній Кореї покарають чиновників через тайфун

Північна Корея пообіцяла покарати місцевих чиновників через наслідки тайфуну, який обрушився на східне узбережжя країни на тижні, що минає.

Газета Робітничої партії написала, що влада прибережного міста Вонсан не підготувалась до тайфуну «Майсак» і звинуватила чиновників у «безвідповідальному ставленні». Вони, мовляв, не виконували розпоряджень правлячої партії. Також в статті повідомляється про десятки жертв. А газета «Родонг Сінмун» пише: «Було прийнято рішення щодо призначення суворих партійних, адміністративних та юридичних покарань винним у жертвах».

Державне телебачення Північної Кореї KCTV показало мости та бетонні стіни в провінції Канвон, зруйновані високими повенями. Тайфун «Майсак» завдав збитків у Північній Кореї лише через тиждень після того, як на країну обрушився тайфун «Баві».

ВВС інформує, що наразі неможливо перевірити, чи місцеві чиновники справді ігнорували накази і загрозу, що насуває, чи їх несправедливо звинувачують, щоб заспокоїти громадян країни, що потерпіли від стихії.