В РНБО пояснили активізацію новин про підготовку рф до ядерного удару

Росія й далі продовжуватиме провокації і шантаж щодо ядерної зброї, аби посіяти паніку серед населення та схилити Україну до перемовин на умовах кремля.

Про це повідомили в Центрі протидії дезінформації РНБО.

Зазначають, що останніми днями в іноземних ЗМІ поширюють інформацію з анонімних джерел про те, що росія готується до ядерного удару.

Зокрема, італійська газета La Repubblica писала, що про пересування російського атомного підводного човна «Бєлгород» з метою проведення випробувань з ядерною зброєю.

Також видання The Times написало, що путін хоче відправити в бік України «ядерний потяг» для випробування зброї неподалік кордону.

Крім того, що у Twitter користувачі поширюють відео того, який вплив матиме використання ядерної зброї росією неподалік лінії фронту.

«Показова демонстрація росії готовності будь-якої миті завдати ядерного удару по території України — чергова стадія інформаційного тероризму, влаштованого рф, щоб схилити Україну до перемовин на умовах кремля», — додали в ЦПД.

Раніше Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при РНБО часом опублікував детальну інструкцію, як треба діяти у разі ядерної атаки.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Йод при радіації. Як вживати йодид калію та чи допоможе він при ядерному ударі