В Україні запустили «Дія.Картку». Це новий сервіс для отримання державних виплат.
Про це повідомляє міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
Оформити «Дія.Картку» можна у смартфоні в кілька кліків через застосунок «Дія» або банки-партнери: ПриватБанк, Monobank і «Кредит Дніпро». Незабаром перелік банків розшириться.
«Дія.Картка» має загальний рахунок та спеціальні — залежно від цілі використання грошей. Коштами із загального рахунку користувачі можуть вільно користуватися: поповнювати, переказувати на інші рахунки чи знімати готівкою. Спеціальні рахунки «Дія.Картки» створили для використання грошей лише на певні цілі за програмами державної допомоги.
На спецрахунки вже можна отримати гроші за програмами «єКнига», «єМалятко», «Військові облігації», «Ветеранський спорт», а також допомогу по безробіттю, допомогу ВПО, пенсії, допомогу від міжнародних організацій тощо. Послугою можуть скористатися всі українці віком від 18 років.
Невдовзі на «Дія.Картку» можна буде отримати виплату за програмою «Пакунок школяра». Водночас «Національний кешбек» і «єВідновлення» працюють окремо й не входять до мультирахункової картки.
Кошти на «Дія.Картці» можна буде витратити під нуль. Якщо ціна товару або послуги перевищує залишок допомоги, «Дія.Картка» автоматично додасть потрібну суму з особистих коштів завдяки змішаній оплаті.
Наприклад, книга коштує 1 000 грн, а на рахунку за програмою «єКнига» у вас — 908 грн. Завдяки змішаній оплаті 908 грн спишуться із рахунку програми, а решту 92 грн з загального особистого рахунку на «Дія.Картці».
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.