В Україні відновлять оформлення, видачу і перереєстрацію зброї
Pixabay

18 березня у Нацполіції відновлять оформлення, видачу дозволів та перереєстрації дозволених видів зброї.

Про це очільник Нацполіції України Ігор Клименко розповів у Facebook.

«18 березня відновлюється процес оформлення, видачі дозволів та перереєстрації дозволених видів зброї. Відповідна служба все ще в процесі реорганізації, але продовжує роботу. Всі працівники цих підрозділів на період переформатування служби виведені поза штат. Робочий процес контролюють співробітники Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України», — написав він.

За його словами, термін проведення службового розслідування, яке призупинило робочий процес, не враховуватиметься під час перереєстрації зброї.

 

❗️Завтра, 18 березня, відновлюється процес оформлення, видачі дозволів та перереєстрації дозволених видів...

Posted by Ігор Клименко on Wednesday, March 17, 2021

Клименко зазначив, що поліція планує створити новий підрозділ, який займатиметься питаннями реєстрації та контролю за обігом зброї, а самі повноваження для оформлення документів на отримання чи продовження дозволів на зброю хочуть передати в сервісні центри МВС.

Голова Нацполіції каже, що незабаром створять Єдину база даних зареєстрованої зброї. На всі ці процеси має піти декілька місяців.

1 березня в Нацполіції повідомили, що в Україні через корупційну схему розформували всі підрозділи поліції з контролю над обігом зброї, а особові справи усіх власників зброї перевірять на законність отримання дозволу.

Рада провалила голосування за легалізацію зброї в Україні