В Україні випустили гральні карти з пропагандистами та воєнними злочинцями рф (фото)

Українські волонтери випустили дві колоди гральних карт із зображенням російських воєнних злочинців та пропагандистів.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

За його словами, карти випустили волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm за підтримки військового керівництва України.

«Тож, спільними зусиллями військових та волонтерів, зусиллями всіх людей доброї волі світу карта рашизму буде неодмінно битою, як на полі бою, так і в інформаційній площині. Разом до Перемоги! Слава Україні!», — написав Залужний.

Він також зауважив, що таку ідею перейняли у США: рівно 20 років тому Центральне командування армії Штатів випустило розшукуваних колишніх іракських лідерів та воєнних злочинців у вигляді колоди карт, щоб солдати краще запам’ятовували «цілі».

Волонтери розповіли, що одна колода українських карт призначена для використання виключно серед військових.

«Друга колода більш публічна і несе більш психологічний ефект, наприклад, в ній «шістками» вказані маріонеткові ватажки «ЛНР» та «ДНР» і інші колаборанти типу Анатолія Шарія, чирвовою «десяткою» став Ілля Кива, вольтом — Рамзан Кадиров, бубнова дама — Скабєєва, а чирвова — Соловйов», — зазначили в InformNapalm.

карти з пропагандистами

карти для військових

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Мої хлопці знають ціну артилерії»: Залужниий показав, як ЗСУ використовують гаубиці M777 (фото)