В Україні запустили додаток для військових, які мають дерматологічні захворювання

Дерматовенерологічна гвардія України запустила вебзастосунок «Derm Guard». У ньому військові та їхні родини можуть отримати безоплатну лікарську допомогу.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

«Через умови, в яких перебувають герої на передовій, високе психологічне навантаження та проблеми, пов’язані з постійним носінням берців, кількість воїнів із так званою «траншейною стопою», псоріазом, вітиліго та алергією невпинно збільшується» — йдеться у повідомленні.

Як отримати консультацію

  • Зайти на сайт dermguard.org
  • заповнити коротку форму,
  • додати до неї кілька фотографій ураженої ділянки
  • натиснути кнопку «Відправити».

Протягом 12-24 годин лікарі підготують розгорнуту відповідь із діагнозом та схемою лікування.

Крім того, пацієнти, які потребують медикаментозної допомоги, мають можливість безоплатно отримати всі необхідні ліки від Derm Guard.

У МОЗ додали, що наразі представники Derm Guard закінчують комплектування так званого подологічного кіту — набору препаратів для лікування та профілактики захворювань ніг.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що в Україні підвищать зарплати медикам у зоні бойових дій та на прифронтових територіях.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Президент підписав закон, який полегшує для військових звільнення в запас