В Україні запустили сайт «Книги катів» про злочинців з російської армії

Розпочав роботу сайт «Книга катів українського народу», який містить детальну та верифіковану інформацію про російських воєнних злочинців.

Про це у Telegram повідомив Андрій Єрмак, керівник Офісу президента.

«Розпочала роботу «Книга катів українського народу». Цей сайт містить детальну і верифіковану інформацію про російських військових злочинців. Україна зробить все, щоб знайти і покарати всіх», — зазначив він.

За його словами, Україна зробить все, аби знайти та покарати всіх російських воєнних злочинців. «Книгу катів» можна побачити тут.

На сайті вже є інформація про 607 російських військових. Їх можна знайти за місцем народження, військовою частиною, віком, а також за територією, де вони здійснювали воєнні злочини.

На стартовій сторінці проєкту розміщено дані російських генералів, зокрема, командувача угрупуванням російських військ в Україні Олександра Дворнікова, командувача угрупуванням ВДВ Андрія Сердюкова, генералів Олександра Лапіна, Володимира Кравченка та інших.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

В Україні випустили гральні карти з пропагандистами та воєнними злочинцями рф (фото)