В Україні зростає рівень захворюваності на COVID-19, є летальні випадки — МОЗ

В Україні за останній місяць помітно збільшився рівень захворюваності на COVID-19. Зокрема, за минулий тиждень виявили 3 893 нових випадків інфікування, це на 40% більше, ніж тижнем раніше.

Про це повідомив Віктор Ляшко, глава Міністерства охорони здоров'я.

За цей же період до лікарень госпіталізували 1 763 пацієнтів, одужали — 1 682 людини. На сьогодні зайняті 4,5% ліжок, виділених для лікування пацієнтів з COVID-19.

Зафіксовано також летальні випадки: за минулий тиждень від ускладнень коронавірусу померло 16 осіб, тижнем раніше — 14 осіб.

У МОЗ зазначили, що в країні спостерігається низький рівень діагностики COVID-19: люди звертаються до лікаря лише тоді, коли вже потрібна госпіталізація. Більшість випадків захворювання фіксуються на умовно безпечній території — там пацієнти частіше звертаються до лікаря.

Українцям рекомендували при появі симптомів вірусу за можливості зробити тест на COVID-19: отримати направлення на безкоштовне тестування, як і раніше, можна у сімейного лікаря. Поки немає результатів тесту, краще обмежити контакти з іншими людьми. Крім того, важливо вакцинуватись.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Коронавірус та війна в Україні спровокували найбільшу інфляцію за останні 40 років