В «Укрпошті» планували 23 лютого випустити марку, присвячену українській армії. В Генштабі ЗСУ закликали перенести презентацію
Facebook / Igor Smelyansky

«Укрпошта» планувала 23 лютого випустити поштову марку, що присвячена українській армії. У Міністерстві оборони назвали відповідну дату «відверто недоречною».

Гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський у Facebook розповів, що  «Укрпошта» хоче презентувати дві марки протягом тижня. Перша буде присвячена героям Небесної Сотні. Вона мала вийти 19 лютого. Друга марка буде присвячена українській армії. Саме її презентацію й призначили на 23 лютого.

За словами Смілянського, ця дата — «гарний привід нагадати, що час перегортати сторінку історії і пишатися новою українською армією», а також «тонкий тролінг сусідів».

 

Увага - треба Ваша думка і відкрите голосування! Пост про суцільну ЗРАДУ, як працюють соціальні медіа + опитування, тож...

Posted by Igor Smelyansky on Thursday, February 18, 2021

У Міноборони зазначили, що 23 лютого «асоціюється зі злочинним комуністичним режимом та днем захисника держави-агресора Російської Федерації».

««23 лютого» пов’язане з кривавим терором початку 20 століття та сучасною агресією РФ проти України. Україна вже давно викреслила з календаря неукраїнське свято 23 лютого. У наших воїнів з'явилося своє — День захисника України, яке відзначають 14 жовтня», — йдеться у повідомленні відомства.

Своє рішення керівництво «Укрпошти» не погодило з Міноборони та Збройними Силами України, додали в міністерстві.

У Генштабі ЗСУ закликали змінити дату. У військовому органі запропонували перше погашення поштових марок зазначеної серії приурочити до Дня українського добровольця — 14 березня.

«23 лютого держава-агресор РФ, яка веде війну проти України, відзначає день захисника Вітчизни і день військової слави Росії. Тому ця дата є неприпустимою для промоції Збройних сил України та їх найбільш чисельного виду — Сухопутних військ», — зазначили у пресслужбі штабу.

 

Збройні Сили України висловлюють рішучий протест проти обрання Укрпоштою дати 23 лютого для презентації і першого...

Posted by Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine on Thursday, February 18, 2021

 Chas News повідомляв, що на Донбасі почали перевіряти готовність військ. 

Посадовців Медсил ЗСУ викрили на закупівлі непридатних апаратів ШВЛ