В урядовому кварталі Києва СБУ проводить контррозвідувальні заходи: в чому причина (фото)
СБУ

Служба безпеки України проводить контррозвідувальні (безпекові) заходи на території Печерського району столиці. Йдеться про урядовий квартал та прилеглі до нього території.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Заходи відбуваються спільно з Управлінням державної охорони України, Нацполіцією та Військовою службою правопорядку ЗСУ.

Це робиться для перевірки та посилення контрдиверсійного захисту важливих державних об’єктів, підвищення безпеки осіб, які перебувають під держохороною.

В СБУ наголошують, що це особливо важливо в умовах збройної агресії рф, яка намагається дестабілізувати ситуацію в Україні.

Як стало відомо, наразі силовики:

  • проводять огляд території та окремих приміщень (помешкання, офіси, місця загального користування багатоквартирних житлових будинків, закладів сфери громадського обслуговування тощо) для виявлення заборонених до обігу предметів;
  • здійснюють перевірку громадян, які перебувають на території урядового кварталу, при цьому буде посилено режимні заходи у Печерському районі.

В СБУ також додають, що безпекові заходи відбуватимуться з урахуванням правового режиму воєнного стану.

Але попереджають, що під час їх проведення можливі обмеження проходу та проїзду вулицями столиці, перевірка документів громадян, огляд автомобілів.

«СБУ просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що посвідчують особу, дотримуватися режиму комендантської години», — додають у пресслужбі.

Напередодні на Львівщині прикордонники затримали прихильницю «русского міра», яка намагалася втекти до Польщі.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Виправдовували злочини росіян: СБУ затримала у Києві організаторів «фабрики тролів»