У Києві після російської нічної атаки госпіталізували сім людей. Найскладніший стан у жінки, якій екстрено викликали пологи.
Про це повідомила керівниця Департаменту охорони здоров'я КМДА Валентина Гінзбург у коментарі «Суспільному».
Нині четверо людей із семи госпіталізованих — у важкому стані. Вони перебувають в опіковому відділенні.
У вкрай тяжкому стані 24-річна жінка, яка була вагітною. Вона мешкає у Святошинському районі, де окупанти пошкодили девʼятиповерховий будинок.
«Було ухвалене рішення провести оперативне родорозрішення. Лікарі дістали недоношену дитину. Дитина перебуває у реанімаційному відділенні», — розповіла Гінзбург.
Лікарка-комбустіологиня Київської міської клінічної лікарні № 2 Олена Францева сказала «Суспільному», що всі четверо пацієнтів нині в реанімації. Серед постраждалих — чоловік та жінка 72 та 74 років та ще один 24-річний чоловік.
Жінку, що була вагітною, після народження дитини в іншому медзакладі, теж доправили в опікове відділення міської клінічної лікарні. Нині лікарі борються за її життя.
Як розповіла лікарка, вони зазнали опіків великої площі й великої глибини.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.