Вбитих в Україні окупантів тисячами звозять під Донецьк та записують безвісти зниклими — СБУ (відео)
Міноборони

Служба безпеки Україна перехопила чергову телефонну розмову окупанта, який розкрив, що насправді відбувається із «безвісти зниклими» загарбниками.

Своїй дружині з ОРДЛО чоловік розповів, що під Донецьком є територія, куди тисячами звозять тіла загиблих в Україні окупантів. За словами війського, там немає моргу, а просто «звалище».

Тіла вбитих складають одне на одне так, що гори трупів сягають людського зросту. На територію нікого не пускають, але охорона допомагає родичам загарбників знайти своїй рідних за великі гроші.

 
Щоб приховати свої втрати на війні в Україні, росія записує убитих військових до списку «безвісти зниклих»

Щоб приховати свої втрати на війні в Україні, росія записує убитих військових до списку «безвісти зниклих» Їхні тіла складують на імпровізованих звалищах, де «двухсотих» так багато, що гори трупів досягають двох метрів заввишки. Про це свідчать нові телефонні розмови загарбників, які вдалося перехопити СБУ. «Это не морг, это свалка. Здоровенное, это… поле – не поле, полигон – не полигон… Огорожено, оцеплено, никого не пускают. И, короче, там тысячами привозят. Свалка высотой с человеческий рост…» – розповідає ворожий загарбник своїй дружині з «ДНР». За його словами, це звалище організувати прямо під Донецьком. Його охорона заробляє шалені гроші, допомагаючи родичам мерців знайти їхні останки. А дізнався він про це – бо там його знайома відшукала тіло брата. Тож батькам, дружинам і рідним окупантів слід замислитись: чи готові вони, щоб їхні близькі були пошматовані собаками або гнили на полігоні просто неба. Чи може зробити усе можливе, щоб вони взагалі не йшли на цю війну? #СБУ #stoprussia #ЗупинимоОкупантів

Posted by Служба безпеки України on Tuesday, May 10, 2022

Окупант розповів дружині, що так його знайома знайшла свого брата та додав, що складаючи трупи на таких «звалищах», владі легше сказати, що люди просто зникли безвісти. Потрапити на цю територію та відшукати свого родича серед тисяч тіл дуже складно.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Росіяни називають парад в країні «ганебним», але винні у всьому українці — перехоплення СБУ