404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Вбивство президента Гаїті. Поліція застрелила чотирьох підозрюваних
Getty Images

Після вбивства президента Гаїті Жовенеля Моїза місцеві правоохоронці застрелили чотирьох підозрюваних у нападі на очільника держави, ще двох затримали.

Про це повідомили в поліції Гаїті.

Під час спецоперації із затримання підозрюваних у нападі, яка проходила у столиці Гаїті Порт-о-Пренс, зловмисникам вдалося захопити в заручники трьох поліцейських, але згодом їх звільнили.

У поліції не повідомили інших даних про вбитих та затриманих підозрюваних, також не повідомляється про їхні мотиви, зазначає інформагенція AFP.

Водночас, передає The New York Times, посол Гаїті в США Бокчіт Едмон описав убивць президента, як «добре навчених професійних кілерів».

Chas News повідомляв, що 53-річного Жовенеля Моїза, президента Гаїті, вбили у ніч на 7 липня у його резиденції поряд з Порт-о-Пренсом. 

Напад здійснила група невідомих, які розмовляли іспанською та англійською мовами.

Мартін Моїз, дружину президента, поранили, вона зараз перебуває в лікарні в американському місті Маямі, її життю нічого не загрожує.

Гаїті роками перебуває у глибокій політичній кризі, а вуличні протести проти президента Моїза в останні роки неодноразово паралізовували країну.

Президентські та парламентські вибори, а також конституційний референдум заплановані у Гаїті на 26 вересня 2021 року.