Збройні сили України отримають безпілотники від американської компанії Anduril. Контракти на загальну суму майже 30 млн фунтів стерлінгів (близько $38 млн) міністр Великої Британії Джона Гілі підписав під час візиту до Вашингтона.
Про це повідомляють на сайті британського уряду.
Йдеться про безпілотники Altius 600 m та Altius 700 m. Угода стала результатом зустрічі світових лідерів у Лондоні 2 березня, коли прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер та союзники погодилися продовжити військову підтримку України, щоб поставити її в сильну позицію перед потенційними мирними переговорами, зазначили в британському уряді.
Кошти на замовлення безпілотників Anduril візьмуть з Міжнародного фонду для України. В уряді Великої Британії розповіли, що країна вже надала Збройним силам України понад 10 тис. безпілотників.
Загалом з липня 2024 року Велика Британія виділила Україні понад 5,26 млрд фунтів стерлінгів (понад $6 млрд) військової допомоги та фінансової підтримки, включно із 3 млрд фунтів стерлінгів (близько $3,8 млрд) щорічної військової допомоги та 2,26 млрд фунтів стерлінгів (майже $3 млрд) позики на військові витрати.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.