Велика Британія вдесятеро збільшить поставки дронів Україні у 2025 році
Pixabay

Велика Британія збільшить поставки безпілотників в Україну з запланованих 10 тис. у 2024 році до 100 тис. у 2025 році.

Про це йдеться у заяві Міністерства оборони Британії.

Рекордні інвестиції в безпілотники для України в розмірі 350 млн фунтів стерлінгів є частиною військової підтримки Великої Британії в розмірі 4,5 млрд фунтів цього року.

Зазначається, що Велика Британія залучить оборонні компанії включаючи малі та середні підприємства. Інвестиції подвоюють через те, що Збройні сили України продемонстрували ефективність використання дронів у бойових діях.

Міністр оборони Британії Джон Гілі на засіданні у форматі «Рамштайн», що відбудеться 4 червня, голосить про виділення ще 247 млн фунтів стерлінгів на підготовку ЗСУ. 

Також очікується, що Гілі підтвердить завершення поставки 140 тис. артилерійських боєприпасів з Великої Британії для України з початку 2025 року.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Новий пакет санкцій США проти росії готовий до затвердження — Келлог