Велика Британія виділить £5 млн на відновлення енергосистеми України

Велика Британія анонсувала перший транш в межах фінансування для Фонду енергетичної підтримки України. Сума складе £5 млн.

Про це повідомляє пресслужба британського уряду.

У понеділок, 14 листопада Велика Британія та Україна мають підписати відповідну угоду, а перший транш має надійти вже найближчим часом.

Виділені кошти скерують на ремонт критично важливої енергетичної інфраструктури після російських атак. Також їх залучать для відновлення електропостачання домогосподарств і ключових об’єктів.

Повідомляється, що для України пріоритетним запитом було спеціалізоване енергетичне обладнання для підтримки та функціонування критично важливої національної інфраструктури. 

«Уряд України заявив, що йому потрібне спеціалізоване енергетичне обладнання для ремонту критичної національної інфраструктури, і Велика Британія постачає його на їхній запит… Нам потрібно, щоб усі партнери посилили свою підтримку і показали Путіну, що його спроби знищити Україну зустрінуть шалений опір», — заявив Джеймс Клеверлі, глава МЗС Великої Британії.

Раніше Сhas News розповідав, які бувають типи відключення електроенергії, та що вони означають.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити 

Уряд скасовує податки на ввіз електрогенераторів, трансформаторів та іншого обладнання