Аукціон з приватизації Ірпінського виправного центру не відбувся через відсутність заявок, його проведуть повторно у квітні.
Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська на Facebook.
«Потенційні покупці розцінили стартову ціну як зависоку і заявки не подали. Аукціон переноситься на квітень із зниженням стартової ціни» — написав чиновник.
Раніше Мін'юст спільно з Фондом держмайна виставив цей комплекс на продаж.
«Ірпінський виправний центр розташований в смт. Коцюбинське, за шість км від столичної станції метро «Академмістечко». 70% надходжень від продажу установи буде витрачено на розвиток нового тюремної інфраструктури, а 30% — поповнить державний бюджет» — написав на Facebook Малюська.
Заклад припинив свою профільну діяльність ще в серпні 2019 року.
Як зазначив заступник голови Фонду державного майна Тарас Єлейко, «об'єкт має прекрасний інвестиційний потенціал».
30 грудня 2020 року міністр юстиції анонсував приватизацію чотирьох в'язниць у новому році.
Раніше чиновники повідомляли, що аукціони з продажу в’язниць, які були анонсовані Мін’юстом у серпні 2020 року, розпочнуться у лютому.
Платні камери в СІЗО вже «заробили» майже 2,8 млн грн — Мін’юст
За користування платною послугою з надання «поліпшених побутових умов» у слідчих ізоляторах українці сплатили майже 2,8 млн грн.
Про це у Facebook повідомляє Міністерство юстиції.
«2 795 326 грн заробили слідчі ізолятори України завдяки реалізації платних камер», — написали чиновники.
Вони запевнили, що кошти, зароблені в ході експериментального проєкту, спрямували на ремонт безкоштовних камер СІЗО.
Станом на 9 березня 2021 року оновили 39 безкоштовних камер на 280 місць, інформують у Мінюсті. Найбільше — у Київському СІЗО, це 11 камер на 138 місць.
У лютому 2021 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом, яким просить визнати протиправним наказ Міністерства юстиції щодо провадження експериментального проєкту.