Верховна Рада схвалила санкції проти Ірану на 50 років

Верховна Рада проголосувала за запровадження санкцій проти Ірану на 50 років.

Про це пише нардеп Ярослав Железняк.

Підтримали пропозиції Ради національної безпеки й оборони 328 депутатів. Вони стосуються секторальних економічних та інших обмежень.

Іран допомогає рф у війні проти України

Росія налагодила співпрацю з Іраном у питанні постачання ударних дронів-камікадзе типу «Shahed-136/131». Цими безпілотниками російські окупанти постійно тероризують Україну.

28 травня 2023 року президент Володимир Зеленський подав на розгляд до Верховної Ради проект постанови про запровадження 50-річних санкцій проти Ірану.

Зокрема, йдеться про заборону на торговельні операції товарами військового та подвійного призначення з резидентами Ірану; припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень резидентами Ірану територією України, пов'язаних із зазначеними вище операціями; припинення економічних та фінансових зобов'язань на користь резидентів Ірану, запобігання виведенню капіталів резидентами за межі України.

Також президент пропонував заборонити передачу резидентам Ірану технологій та прав на інтелектуальну власність, запровадити заборону на здійснення будь-яких інвестицій в Іран та зупинити обслуговування електронних платіжних засобів, емітованих резидентами.

Раніше повідомлялося, що Іран за останні півроку передав росії 300 тис. артилерійських снарядів.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Зеленський ввів санкції проти 51 громадянина рф і понад 200 компаній