Visa прийматиме платежі у криптовалюті USD Coin, прив’язаній до долара

29 березня, Visa Inc заявила, що дозволить використовувати криптовалюту USD Coin для здійснення розрахунків у своїй платіжній мережі, повідомляє міжнародне агентство Reuters.

Це найновіша ознака прийняття цифрових валют у фінансовому секторі.

Visa запустила пілотну програму з платежами криптоплатформою Crypto.com. Фірма планує цьогоріч запропонувати цю опцію більшій кількості партнерів.

Цей крок відбувся на тлі того, що великі фінансові компанії — BNY Mellon, BlackRock Inc і Mastercard Inc — прийняли деякі криптовалюти. Це викликало прогнози, що криптовалюти стануть регулярною частиною інвестиційних портфоліо.

«Ми бачимо, як зростає попит споживачів у всьому світі на можливість доступу, зберігання та використання цифрових валют, і ми спостерігаємо попит наших клієнтів на можливість створювати продукти, що забезпечують такий доступ для споживачів», – заявив Кюї Шеффілд, керівник криптографії у Visa.

Нині, якщо клієнт вирішує використовувати карту Crypto.com Visa для оплати кави, цифрову валюту, що знаходиться в гаманці, потрібно конвертувати в традиційні гроші.

Проте Visa працює над вдосконаленням цієї функції. Криптовалютний гаманець внесе традиційну фіатну валюту на банківський рахунок, який буде під’єднано до Visa. Це дозволить регулювати будь-які транзакції без додаткових витрат та складностей для бізнесу.

Останній крок Visa, який використовуватиме блокчейн-систему Ethereum, позбавляє від потреби конвертувати цифрові монети у традиційні гроші, щоб транзакція могла бути здійснена.

Visa заявила, що співпрацює з цифровим банком активів Anchorage і завершила першу транзакцію цього місяця. Crypto.com надіслала USDC на адресу Ethereum Visa в Anchorage.

Раніше видання Bloomberg Quint написало, що засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск повернувся в Twitter після дводенної перерви, щоб запостити серію мемів про криптовалюту Dogecoin. Так він підвищив акції Dogecoin на 75%.

У Mastercard заявили, що курс криптовалюти Bitcoin змінюється щохвилини, а транзакція триває понад 10 хвилин. Тому ця криптовалюта не може бути платіжним інструментом.

Влада Індії хоче заборонити криптовалюти