Влада Сингапуру зобов’язала школярів використовувати жетони для відстеження контактів

У Сингапурі школярі віком більше семи років повинні користуватися державним застосунком з відстеження контактів або переносними пристроями з грудня.

Застосунок або пристрій використовуватимуть сигнали Bluetooth для реєстрації будь-якого контакту з пристроями інших користувачів, повідомляє BBC.

Учні не завжди мають доступ до своїх телефонів, тому безкоштовні жетони, які можна носити на реміні або інших частинах одягу, дарують у громадських центрах.

Жетони TraceTogether є альтернативою урядовому додатку для смартфонів для відстеження контактів.

Це частина зусиль влади забезпечити краще відстеження в місцях з підвищеним ризиком — зокрема готелях, кінотеатрах та спортзалах.

Учнів пускатимуть до школи, якщо вони забудуть або загублять жетони.

Їх просять позначити пристрої своїм ім’ям. Оскільки вони не захищені від води чи крапель, їх потрібно буде знімати під час деяких видів діяльності.

Уряд уже заявив, що застосунок або жетон TraceTogether буде обов’язковим на робочих місцях, у ресторанах та торгових центрах.

Дані користувачів зберігаються на жетоні, регулярно очищаються та надсилаються до Міністерства охорони здоров’я лише після позитивного тесту на коронавірус.

Школи Сиінгапуру були відкриті з червня після двомісячного закриття.

Станом на понеділок у країні не зафіксовано жодного місцевого випадку захворювання на COVID-19 і одне інфікування з-за кордону.

У Великобританії, для порівняння, використання додатків для відстеження контактів є добровільним, і фізичної альтернативи, яку можна носити, немає — хоча ідею жетона досліджували.

При цьому Національна освітянська спілка вчителів та допоміжного персоналу заявила, що з вересня в середніх школах королівства кількість заражень коронавірусом зросла в 50 разів.

Як ми писали раніше, у Британії майбутню вакцину від COVID-19 тестують на добровольцях.

Шпиталь в Палаці спорту, закриття метро і нова цифра для локдауну