Внаслідок ракетних ударів по енергообʼєктам можливі віялові відключення — ОП (оновлено)

У результаті масованої ракетної атаки по об'єктам енергетичної інфраструктури можливі проблеми із електропостачанням. Про це повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

Під прицілом енергообʼєкти від Львова до Запоріжжя, Київщини, Хмельниччини, Дніпра і Вінниці, Франківщини, Сумщини, Харківщини, Житормирщини, Кіровоградщини, загалом весь південь.

За його словами, значна частина ракет влучила по цілям. Так, лише в Київській області сили ППО збили шість ракет, але є потрапляння в ТЕЦ.

«Це може вплинути на стабільність енергозабезпечення, тому потрібно бути готовими до наслідків таких обстрілів аж до віялових відключень», — наголосив Типошенко

Він підкреслив, що профільні служби докладають усіх зусиль, щоб якомога швидше ліквідувати наслідки обстрілів.

Оновлено

Голова Кабміну Денис Шмигаль повідомив, що станом на 11:00 пошкоджено 11 важливих інфраструктурних об’єктів у 8 регіонах і місті Києві. Зараз частина областей знеструмлені. Потрібно бути готовими до тимчасових перебоїв зі світлом, водопостачанням, зв'язком.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Зеленський назвав дві мішені російських ракет (відео)
Росія зранку випустила 75 ракет, 41 з них збили — Залужний