Внаслідок ворожого удару 1 листопада 2025 року по Дніпропетровській області є загиблі та поранені серед військовослужбовців Збройних сил.
Про це повідомило Угруповання військ «Схід».
«1 листопада 2025 року ворог здійснював ракетно-дроновий удар по громадах Дніпропетровської області. Потерпали Нікополь, Піщанська, Покровська, Марганецька, Червоногригорівська громади. Внаслідок ворожого комбінованого удару є, на жаль, загиблі та поранені і серед військовослужбовців Збройних Сил України», — йдеться у дописі.
Повідомляється, що правоохоронні органи перевіряють обставини щодо дотримання й виконання вимог розпоряджень головнокомандувача та Генштабу ЗСУ про своєчасність оповіщення про ракетну небезпеку, заборони (обмеження) розміщення особового складу та проведення нарад і зборів на відкритій місцевості, а також розміщення у непризначених для цього місцях.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.
