Вночі українські дрони атакували нафтопереробний завод у Ярославлі — один з найбільших в рф (відео)

У ніч на 12 грудня безпілотники атакували Ярославль, що на північний схід від Москви. Під атаку потрапив місцевий нафтопереробний завод «Славнефть — ЯНОС», який входить до п'ятірки найбільших НПЗ Росії.

Про це пише BBC.

Місцеві паблики пишуть, що вночі у місті лунали вибухи, а на підприємстві «Славнефть-ЯНОС» («Ярославнефтеоргсинтез») виникла пожежа.

Ярославський нафтопереробний завод здатен переробляти 15 млн тонн нафти на рік. За обсягами первинної переробки нафти він посідає п’яте місце серед нафтопереробних заводів росії.

Завод виробляє широку номенклатуру нафтопродуктів: від автомобільного бензину до палива для реактивних двигунів та мастил.

Офіційно російська влада не повідомляла про удар по ярославському НПЗ.

Проте губернатор Михайло Євраєв попереджав про небезпеку безпілотників в області. «Міністерство оборони та силові відомства ведуть роботу з відбиття атаки»,  написав Євраєв .

Міноборони рф в ранковому зведенні повідомило, що над територією Ярославської області було збито вісім безпілотників.

Крім того Мер Москви Сергій Собянін повідомив, що збили шість безпілотників, що летіли на Москву.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Поблизу узбережжя Африки вибухнув танкер, який перевозив російську нафту